Haberler


12

 GEREDE TİCARET VE SANAYİ ODASI ORGAN SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

ERSİN KAŞKA GEREDETSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI
12.04.2018 Perşembe günü İlçe seçim kurulu gözetiminde yapılan seçimlerde 4 yıl süresince görev yapacak olan Yönetim Kurulu Başkanı,Yönetim Kurulu üyeleri,Disiplin kurulu üyeleri Meclis  üyeleri tarafından seçilirken; Meclis ve meslek komiteleri de kendi aralarında Başkan ve Başkan yardımcılarını belirlediler.Yapılan Seçimler sonucu;
ERSİN KAŞKA            (YÖNETİM KURULU BAŞKANI)
YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ
1. YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI       HÜSEYİN YÜKSEL       
2.SAYMAN ÜYE  TAHSİN HALICIOĞLU       
3.ÜYE BURHAN DEMİRSES  
4-ÜYE SEFA ÇUBUKÇUOĞLU           
 YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ
1.SEZAİ BERBER
2.HALİL YURTSEVER
3.RIFAT ESER
4.YAŞAR YILDIZ
MECLİS BAŞKANI                           İBRAHİM SADİ ÖZALP
MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI      HASAN DEMİRDAŞ
KATİP ÜYE                                     MUSTAFA BİLEN Olurken diğer meclis üyeleri
 
MEHTAP DEMİRSES BURKU
YILMAZ TURÇİN
NURULLAH YILDIZ
HALİL YURTSEVER
YAŞAR YILDIZ
SEZAİ BERBER
SEDAT ARSLAN
YASİN YILDIZ
RIFAT ESER
                                           DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ
1-KAZIM ÜNLÜOL (AKTİF BİLGİSAYAR)     
2- KEÇECİOĞLU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ (EREN KEÇECİ)  
3- SARAÇ İNVEST İNŞAAT DERİCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ(CİHAN SARAÇ)           
4-ASSA KİMYA DERİ İMALAT VE KOMİSYONCULUĞU İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ(SEDAT ZENGİN)     
5-MEHMET ATAY (ATAY İNŞAAT)   
6- ZEKİ ÖZBAKIR (ÖZBAKIR TARIM) 
                                               DİSİPLİN  KURULU YEDEK ÜYELERİ
1. KEYCHEM KİMYA DERİ TEKSTİL İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ(SEYİT ALİ  KEY)
          
2. KARYAPI MİMARLIK MÜHENDİSLİK TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ(ERTAN GAZİ KONUK)
3. SELAHATTİN BAYGIN
4. SALİMEN CALAYIR (ORLAS)
5. PAMİR ÖZEL EĞİTİM SAĞLIK İNŞAAT TAŞIMACILIK TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ(SEYİT ALİ DERİCİ)   
6. GÜVEN GRUBU AKARYAKIT HAZIR BETON İNŞAAT MADENCİLİK İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ(HÜSEYİN BİRBİLENER)
MESLAK KOMİTESİ BAŞKAN VE YARDIMCILARI
1.MESLEK GRUBU  
CELALETTİN ERGÜVEN
BAŞKAN                          HAS-EK ET VE ET ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
BAŞKAN YARDIMCISI     CELALETTİN ERGÜVEN
2.MESLEK GRUBU
 
BAŞKAN   OLGAÇ ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ PETROL DERİ VE DERİ ÜRÜNLERİ HAYVANCILIKTURİZM NAKLİYE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
BAŞKAN YARDIMCIS   HÜSEYİN YOLDAŞ
3.MESLEK GRUBU
BAŞKAN  TEK-NİK KİMYA DERİ İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ"
BAŞKAN YARDIMCISI OR-KİM DERİ KİMYEVİ MADDE OTOMOTİV  NAKLİYE İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
4.MESLEK GRUBU
BAŞKAN      TURGUT DEMİRAL(DEMİRAL DERİ)
BAŞKAN YARDIMCISI ÖZ MİZAN DERİ KİMYEVİ MADDE HAYVANCILIK GIDA İNŞAAT NAKLİYE İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
5.MESLEK GRUBU
BAŞKAN     DANIŞMAN MÜHENDİSLİK MÜTEAHHİTLİK İNŞAAT MALZEMELERİ TAAHHÜT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
BAŞKANYARDIMCISI İBRAHİM ORUÇOĞLU (ORUÇOĞLU MÜHENDİSLİK VE MÜTEAHHİTLİK)
6.MESLEK GRUBU
BAŞKAN       KEMALETTİN CEYLAN (HOCAOĞLU TİCARET)
BAŞKAN YARDIMCISI   ÜNNÜ TORNA MAKINA TEÇHİZAT NAKLİYE OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
7.MESLEK GRUBU
BAŞKAN    KADİR AFŞAR (AFŞAR NAKLİYAT HAFRİYAT TAAHHÜT TİCARET)
İRFAN BİLGİSAYAR BİLİŞİM ELEKTRONİK KIRTASİYE NAKLİYE İNŞAAT TAAHHÜT DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM    SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
8.MESLEK GRUBU
EROL SARAÇ
HİLMİ AKBAŞOĞLU(EL-NUR 2001 SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ)
Okunma Sayısı: 120
resim
GEREDE TİCARET ve SANAYİ ODASI
Demirciler Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Yenicami İş Merkezi Kat:2
GEREDE-BOLU / TÜRKİYE
Telefon : +90 (374) 311 67 11
Faks : +90 (374) 311 72 18
E-Posta : geredetso@tobb.org.tr / geredetso@hotmail.com
 
 
Kardeş Oda
© 2017 Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Sitede bulunan tüm materyallerin izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.