Haberler


22

 

 

   

MACFRUT, MEYVE ve SEBZE sanayisi ve profesyonelleri için uluslararası bir referans noktası olarak öne çıkmaktadır.  Meyve - sebze sektörünün tüm bölümlerini kapsamakta olan fuarın 34. üncüsü Rimini Expo Center'da gerçekleştirilecek ve profesyonel meyve ve sebze firmaları için spesifik gelecek odaklı bir etkinlik olacaktır.

 

İzmir İtalyan Ticaret Odası 10 – 12 Mayıs 2017 tarihlerinde Cesena Fuarcılık tarafından Rimini’de düzenlenecek olan “MACFRUT 2017 Meyve ve Sebze Profesyonel Fuarı”na ziyaretçi heyeti organize edecektir. Heyete katılım 10 firma ile sınırlandırılacaktır. Firma yetkilileri, fuarı ziyaret edecek, katılımcı ve ziyaretçi İtalyan ve yabancı firmalarla ikili görüşmeler gerçekleştireceklerdir.

 

Macfrut’a (http://www.macfrut.com/en/ ) 2016 yılında, 1.000 firma standlı katılım göstermiş ve yüzde 24’ü yabancı olmak üzere 38.000 kişi fuarı ziyaret etmiştir.  

 

SEKTÖRLER

Tohum, Gübre, Ekin Teknojileri, Yetiştiricilik,  Üretim, Ticaret ve Perakende, İşleme Makineleri, Ambalajlama -Paketleme Makineleri ve  Malzemeleri, IV GAMMA Taze Kesilmiş Ürünler, Kuru Meyve, Lojistik ve Hizmetler.

 

Katılım düşünen her firmadan bir yetkilinin;

Rimini’deki 3 gece konaklamaları,

Bologna havaalanı/ Otel/ havaalanı transferleri,

Otel/fuar alanı/otel transferleri,

İkili görüşmeler ve

Fuara ücretsiz girişi karşılanacaktır.  

 

Ayrıca, katılımcı firmanın Odamıza ücretsiz bir (1) yıllık üyeliği onaylanacaktır. (Odamızın etkinlikleri ve üyelerine sunduğu hizmetleri www.cciizmir.org adresinden inceleyebilirsiniz.)

 

Heyete Odamızdan İtalyanca bilen bir yetkili eşlik edecektir.

 

Organizasyona katılım ücreti 250 Euro’dur.

 

Başvurmak isteyen firmaların, aşağıda belirtmiş olduğumuz linkteki formu doldurup en geç 24 Mart 2017 Cuma günü saat: 18:00’e kadar Odamıza bilgi vermeleri gerekmektedir. Başvuru formunun İngilizce doldurulması gereklidir.

 

https://goo.gl/forms/GNJHtY0ackG886zJ3

 

Başvurular Cesena Fuarcılık tarafından değerlendirilecek ve değerlendirme sonuçları Odamız tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak iletilecektir.

 

Fuar ve fuarda gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için fuar web sitesini ziyaret edebilir, (http://www.macfrut.com/en/ ) ekte yer alan fuar broşürünü inceleyebilirsiniz.

Detaylar için Odamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

 

 

 

Mrs. Eren Alpar

Genel Sekreter / Segretario Generale

 

İzmir İtalyan Ticaret Odası 

Camera di Commercio Italiana di Izmir

Okunma Sayısı: 501
resim
GEREDE TİCARET ve SANAYİ ODASI
Demirciler Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Yenicami İş Merkezi Kat:2
GEREDE-BOLU / TÜRKİYE
Telefon : +90 (374) 311 67 11
Faks : +90 (374) 311 72 18
E-Posta : geredetso@tobb.org.tr / geredetso@hotmail.com
 
 
Kardeş Oda
© 2017 Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Sitede bulunan tüm materyallerin izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.